Zpracování osobních údajů

Zpracování osobních údajů

Modrý kříž v České republice použije Vaše údaje k zasílání pravidelných newsletterů. Jejich obsahem budou zajímavé informace z oblasti závislosti, novinky, které budete vědět jako první a plánované akce. Vaše údaje budou uchovány po dobu 3 let.

Vezměte prosím také na vědomí, že souhlas můžete vzít kdykoliv zpět, požadovat po nás informace, jaké Vaše údaje zpracováváme, požadovat po nás vysvětlení ohledně zpracování osobních údajů, vyžádat si k údajům přístup a žádat jejich aktualizaci, úpravu nebo výmaz, v případě pochybností o dodržování povinností souvisejících s ochranou osobních údajů se obraťte na nás nebo na Úřad pro ochranu osobních údajů. Vámi udělený souhlas můžete vzít kdykoliv zpět v každém námi zasílaném newsletteru kliknutím na odkaz v patičce nebo zasláním emailu s žádostí o výmaz na e.vackova@modrykriz.org. Kliknutím na registraci níže souhlasíte s výše popsanými úkony.

Pro zpacování údajů, využíváme nástroj Mailchimp, kde budou Vaše údaje uchovány. Přihlášením k odběru newsletteru dáváte souhlas s uložením osobních údajů do tohoto nástroje, jehož prostřednictvím budou newslettery rozesílány.