Karviná

Vítáme Vás na stránkách Modrého Kříže v Karviné.

Pomoc, radu a podporu poskytujeme lidem starším 15-let, kteří pociťují, že se pod vlivem nadměrného užívání alkoholu, eventuálně jiných návykových látek či hraním hazardních her dostali do vztahových, pracovních či jiných existenčních a osobnostních potíží a chtějí aktivně řešit svou nelehkou životní situaci. Velmi rádi rovněž poskytneme radu, pomoc a podporu rodinným příslušníkům a blízkým osobám závislých osob, kteří by rádi závislému jedinci pomohli, ale nemají s tímto problémem zkušenosti nebo si s ním neví rady.

Pomoc je také určena osobám starším 18let, kteří absolvovali ústavní či ambulantní léčbu závislosti na alkoholu, návykových látek nebo abstinují bez odborné pomoci, a to alespoň 3 měsíce.

Na první schůzce se Vám představíme, sdělíme informace o organizaci Modrého kříže a zeptáme se Vás, s čím Vám můžeme pomoc. V našich možnostech je poskytnout Vám pomoc v různých oblastech jako např. podpora při abstinenci, podpora při změně životního stylu, problematika závislostí atd. V obou službách vám v současné době můžeme nabídnout termín prvního setkání do 14 dnů. Při spolupráci a jednotlivých sezeních je pro nás nejdůležitější atmosféra vzájemné důvěry a Váš pocit bezpečí. Vážíme si Vaší spolupráce s námi.

Veškeré služby poradny jsou poskytovány bezplatně. Do naší poradny se můžete objednat telefonicky, e-mailem anebo přijít osobně. Na první schůzce počítejte s cca 30 – 60 min. společně stráveného času. V rámci poradenství můžete vystupovat rovněž anonymně.

Naše poradna Modrého kříže v Karviné, sídlí od roku 2015 v nových prostorách v centru města Karviná Fryštát na ulici Karola Śliwky 149. Secesní budova poradny je pro občany Karviné známa z minulosti, kdy sloužila pro potřeby vojenské správy. Naše budova přímo sousedí také s budovou Magistrátu města Karviná – budova D. Prostory poradny jsou umístěny v přízemí.

Provozní doba Poradny

Tel.731 494 695
Odkaz na FACEBOOK
Úterý: 8:00 - 12:00 a 13:00 - 17:00
Středa: 8:00 - 12:00 a 13:00 - 17:00
Čtvrtek: 8:00 - 12:00 a 13:00 - 15:00
Pátek: 8:00 - 12:00
V současné době Vám můžeme nabídnout termín do 14 dnů.
Děkujeme za pochopení

Pracovníci poradny:

Mgr. Hana Horklová
Mgr. Hana Horklová

Mgr. Hana Horklová – Vedoucí poradny, terapeut

E-mail:.

h.horklova@modrykriz.org

Zuzana Vilčková DiS.,
Zuzana Vilčková DiS.,

Zuzana Vilčková DiS., Poradce

E-mail:.

z.vilckova@modrykriz.org

Kontaktní formulář

Vyplněním a odesláním tohoto formuláře nám dáváte souhlas se zpracováním osobních údajů. Na váš mail bude odeslaná odpověď, kontakt na vás se dále nezpracovává.

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Předmět

Vaše zpráva