Advent plný křídlení 2016

Advent plný křídlení 2016

3. 11. 2016

ADVENT PLNÝ KŘÍDLENÍ je projekt propojující svět těch, kteří mohou pomáhat s těmi, jež pomoc potřebují.

Vrcholem celoroční aktivity KŘÍDLENÍ nadačního fondu je slavnostní kulturně společenské odpoledne a benefiční večer, který se uskuteční ve čtvrtek 1.12.2016 Multifunkční hala Gong, Dolní oblast Vítkovice; Ostrava http://www.dolnivitkovice.cz/gong

Organizace se během společensko-kulturního večera představí prostřednictvím stánků, prodeje svých výrobků či kulturního vystoupení svých členů a klientů. Důležitou součástí doprovodného programu jsou výstavy a kreativní dílny ve spolupráci s designéry, kreativními profesionálními firmami a významnými galeriemi (PLATO v Gongu a GVU Ostrava). Na tvorbě propagačních materiálů (pozvánka a plakáty, video) spolupracují přední fotografové (Petr Hrubeš a Dita Pepe) a grafici. V týmu spolupracujících lidí je řada osobností z veřejného a kulturního života (Ing. Kamila Teslíková, Aleš Juchelka, Karel Loprais a řada dalších).

Hlavní cílovou skupinou, kterou má projekt podpořit jsou místní neziskové nevládní organizace, které působí zejména v sociální sféře, ale také v jiných oblastech. Návštěvníci akce (pouze během večera 1500 – 2000 osob) si kromě kulturního zážitku odnesou zároveň obraz o dění v neziskovém sektoru a této komunitě. Modrý kříž v České republice se této akce zúčastní po čtvrté a již nyní se aktivně na tuto událost připravujeme.

Přijďte a nechte se naladit vánoční atmosférou

Těšíme se na vás

Tým Modrého kříže v ČR

ADVENT PLNÝ KŘÍDLENÍ je projekt propojující svět těch, kteří mohou pomáhat s těmi, jež pomoc potřebují.